Biz Kimiz?

SoUP Mentors ekibi olarak öğretmenin ve öğrenmenin sonsuz gücüne, zaman ve mekandan bağımsız oluşuna, sürekliliğine, hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreç olduğuna ve en önemlisi de toplumun öncelikli olarak birbirini geliştirmesi gerektiğine inanıyoruz.

SoUP Mentors, bizi biz yapan deneyimlerin paylaşılabileceği doğru ortamın sağlanması gerektiğine inanan ve bu ideale alan açmak için yola çıkan bir platform olarak ortaya çıktı.

Programın Amacı

Mentorluk kişilerin edindiği deneyimleri, bilgeliği, iç görüleri ve dersleri bir başkasına aktarmasıdır. Mentorlar fenerler gibidir, ışıklarıyla yürüdüğünüz yolu aydınlatırlar. Bu programın amacı, mentorların potansiyelinizi ve güçlü noktalarınızı anlamanıza, ilham almanıza ve motive olmanıza yardımcı olmasını sağlamaktır.

Bir mentee olarak doğru bir mentor ile kişiselleştirilmiş bir gelişim fırsatına erişebilir; bir mentor olarak doğru bir mentee ile bakış açınızı genişletebilirsiniz.

SoUP Mentors olarak sizlerle birlikte bu programı genişleterek, toplumun gelişmesine katkı sağlamayı ve toplumu geliştiren en önemli unsurlardan olan sivil toplum kuruluşlarına destek olmayı amaçlıyoruz.